100mtr 4 jedra Zunanji DVI LC-LC svjetlovodni Patch kabel nepremočljiva SM Oklepnih CPRI TPU kabel Singlemode FTTH FTTA skakalec ELINK

100mtr 4 jedra Zunanji DVI LC-LC svjetlovodni Patch kabel nepremočljiva SM Oklepnih CPRI TPU kabel Singlemode FTTH FTTA skakalec ELINK  €136.46 €129.64
  • Tip Konektorja: LC/UPC
  • RL: >55dB
  • Postavka Dolžina: 1m
  • DIOD: 1PCS
  • Postavka: CPRI vlaken patchcord
  • Dolžina: 100M
  • Blagovna Znamka: NoEnName_Null
  • Številka Modela: CPRI-4F-SM-1000m
  • Kabel: 4 core black SM
  • IL: 0.3 dB
  • Vlakna Tipa: En Način
  • Priključek: LC-LC DVI

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tel:13065838003

100mtr Zunanji DVI LC-LC svjetlovodni Patch kabel nepremočljiva 4 jedra SM Oklepnih CPRI TPU kabel Singlemode FTTH FTTA skakalec ELINK

4 Jedra(SM):

Pic Kažejo:

Zunanji optični kabel priključek je namenjen za USource, ki je idealna izbira za Vlaknin, da je Antena (FTTa) ali katere koli druge ostre okoljske aplikacije, srečanje IP67 okoljske tesnjenje ocen.

Funkcije IP67 potopitvijo vode in prahu zaščito za krutem okolju Širok razpon delovne temperature za zunaj obrata -40 ~ 85°C Kemijske odpornosti Standard dvojni LC konektor Trajne mehanske iskanja partnerja Nizko vstavljanja izgubo

Oznake: optični lc, lc upc, tablični oklep nepremočljiva, tfoca fiber optic cable, sm igrača, svjetlovodni patch kabel 50m, ftth orodje, kabel spusti vlaken, e povezava, svjetlovodni splitter


  • Hitro Ethernet Media Converter 10/100Mbps Optičnih Medijev Pretvornik 8 RJ45 Vrata 1 Vrata Singlemode SM Optični SC Sprejemnik, 20KM

    Hitro Ethernet Media Converter 10/100Mbps Optičnih Medijev Pretvornik 8 RJ45 Vrata 1 Vrata Singlemode SM Optični SC Sprejemnik, 20KM

    Fast Ethernet Media Converter je 8 pristanišča 10/100Mbps RJ45, da se ena vrata 100M Eno Vlaken SM, SC, do 20km.Auto negotiation 10/100Mbps in auto MID/MID-X za TX vrata Zagotavljajo stikala Half-Duplex / Full-Duplex načinu za prenos za FX vrata. Oblikovanje Sistema Povežite Sprejemnik / oddajnik zagotavlja
    €23.91 €22.24
  • 100 kozarcev 40 mm Traku Maso svjetlovodni Fusion Splice Varstvo Rokav, Keramične Moč države, Brezplačna Dostava

    100 kozarcev 40 mm Traku Maso svjetlovodni Fusion Splice Varstvo Rokav, Keramične Moč države, Brezplačna Dostava

    GT-12s - Trak maso svjetlovodni fusion splice rokav 40 mm - 100 kozarcev . Na tej dražbi ponujamo vam zelo Visoko Kakovost traku svjetlovodni fusion splice zaščitnik rokavi dolžina: 40 mm.Izdelek preizkušen in pozitivno ocenjene z veliko kupcev.Togost povezavo in quickness zbiranja so osnovne prednosti te rešitve. Nudimo
    €15.45 €12.36
  • CATV Optični Sprejemnik OR18 mini vozlišče SC/APC 1550nm filter z cenejša cena

    CATV Optični Sprejemnik OR18 mini vozlišče SC/APC 1550nm filter z cenejša cena

    ······Specifikacija· * ····· CATV Optični Sprejemnik OR18 mini vozlišče SC/APC 1550nm filter z cenejša cena Opis: OR18 Serije Optični sprejemnik je domov temelji optični sprejemnik za FTTH (fiber na domu), omrežni optični dostop terminal, da bi dosegli analogni ali digitalni signal.Stroj
    €6.99

  • 5pcs ST/UPC-ST/UPC Moški-Ženska Attenuators (0, 1 do 25dB)/Osnovna/vtični tip /Optičnih Vlaken

    5pcs ST/UPC-ST/UPC Moški-Ženska Attenuators (0, 1 do 25dB)/Osnovna/vtični tip /Optičnih Vlaken

    5pcs ST/UPC-ST/UPC Moški-Ženska Attenuators (0, 1 do 25dB)/Osnovna/vtični tip /Optičnih Vlaken CICVCHC vlakna, optični attenuator uporablja kovinski ion erbium-dopirane slabljenje vlakna, široko uporabo v EDFA, DWDM, OADM, CATV in drugi optični sistem. Podpora prilagodite: Vse izdelka je lahko zasnovan
    €24.66
  • Prvotne Novo HG8310M GPON 1GE ONU ONT Z Enim Lan Vmesnik Uporablja za FTTH Načini, Termina Gpon angleško različico

    Prvotne Novo HG8310M GPON 1GE ONU ONT Z Enim Lan Vmesnik Uporablja za FTTH Načini, Termina Gpon angleško različico

    Pregled GPON-ONU single-user ONU je namenjen za ONU v deferent FTTH rešitve za sevenlayer.Nosilec-razred FTTH aplikacija zagotavlja datum dostop do storitev.GPON-ONU sprejme visoke zmogljivosti in nizko porabo sekancev, in podpira CTC 3.0 povezanosti in interworking standard China Telecom.S pomočjo NGBN Pogled
    €13.15 €8.94
  • YOUYSI visoko precizne optični cleaver SKL-6C optični kabel hladno povezave hot melt splošno

    YOUYSI visoko precizne optični cleaver SKL-6C optični kabel hladno povezave hot melt splošno

    YOUYSI visoko precizne optični cleaver SKL-6C optični kabel hladno povezave hot melt splošno Opisi Izdelkov: SKL-6C Visoko Natančnost Vlaken Cleaver je instrument za visoko natančnost, vlaknin rezanje.ki sprejme južnokorejski tehnologije in je primerna za hladne skupnega in vroče taline.To je večnamenski
    €23.83
  • Daj v skupno rabo